Д О В І Д К А про роботу із зверненнями громадян, що надійшли до Марківської районної державної адміністрації протягом березня 2017 року

Надійшло звернень – 25, під час особистого прийому – 9 та 16 - письмових. Порушено 25 питань: соціального захисту – 16; праці – 3, комунального господарства, культури – 2, виховання дітей та зв’язку – 1. Надійшло 1 колективне звернення. Повторних звернень не надходило.  

Звернулося 13 громадян пільгових категорій: пенсіонерів – 9, військовослужбовці – 2, багатодітна родина та мати-одиначка – 1.

Звернення надійшли від мешканців Марківської селищної ради – 7, Ліснополянської сільської ради – 4, Бондарівської та Кризької сільських рад – 3, Краснопільської сільської ради – 1, Гераськіської та Кабичівської сільських рад – 1 та інші - 4.

 З 25 порушених питань: 11 знаходяться в стадії розгляду, 4 – вирішено позитивно, з 10 надані роз’яснення відповідно до вимог чинного законодавства України.

Протягом березня надійшло 15 звернень від вищестоящих органів: УГЛ – 84, ОДА – 6 та НДУ - 1.

Відбулося 4 особистих прийоми громадян. Першим заступником голови райдержадміністрації проведено 3 особистих прийоми (5 громадян) та 1 виїзний прийом – 3 громадян.

Згідно графіку перевірок додержання законодавства про звернення громадян, здійснено 2 перевірки (Гераськівська сільська рада та Марківська селищна рада). За результатами перевірки складені довідки та надані рекомендації щодо усунення виявлених недоліків.

 Відбулося 1 засідання комісії з питань розгляду звернень громадян, де розглянуто 1 питання та 1 засідання комісії з надання одноразової грошової допомоги за рахунок коштів місцевого бюджету. Розпорядженням голови райдержадміністрації 1 громадянину надано грошову допомогу в сумі 500 грн.

           

В.О. НАЧАЛЬНИКА ЗАГАЛЬНОГО ВІДДІЛУ

АПАРАТУ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ                                         І.В.САНІНА