8 травня – Урочисті заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

До уваги мешканців Марківського району!!!

         8 та 9 травня 2019 року в смт Марківська відбудуться урочисті заходи, присвячені Дню пам’яті та примирення і 74-й річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

8 травня

- о 18.00 в районному Будинку культури відбудеться концерт-реквієм «Війна без права забуття», присвячений Дню пам’яті та примирення. 

         В програмі:

- перегляд фільмів просто неба про Другу світову війну;

- польова кухня.

9 травня

- о 08.30 на площі біля райдержадміністрації формуватиметься колона та стартуватиме акція «Полк пам’яті», учасники якої з фотографіями рідних, учасників Другої світової війни, святковою ходою пройдуть вулицею райцентру до Братської могили. Запрошуємо всіх бажаючих взяти участь в акції!

- о 9.00 на площі Соборній, біля Братської могили на честь воїнів – визволителів, відбудеться мітинг – реквієм, присвячений 74-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні;

- об 11.00 на селищному стадіоні «Нива» проходитиме обласний турнір з греко-римської боротьби пам’яті майстра спорту В.В. Геращенка (вразі погіршення погодних умов, змагання відбудуться в Марківській ДЮСШ).