Прес-центр14 вересня 2018, 12:09

17-вересня день рятувальника України

Напередодні Дня рятівника на Марківщині вітали  працівників служби цивільного захисту – це свято сильних і відважних людей – професіоналів, готових завжди прийти на допомогу тим, хто чекає захисту від розбурханих стихій вогню, води, шквального вітру та інших природних чи техногенних бід.. Це свято, наше суспільство вшановує героїчну працю рятувальників, їх мужність,силу і витримку, визнаючи професію рятувальників суспільно-важливою та необхідною. Тепер гасіння пожеж це не єдиний напрямок роботи служби цивільного захисту, підрозділи ДСНС виїжджають на ліквідацію стихійних лих та аварій, адже такої техніки та обладнання в нашій місцевості не має ні одна служба. Значна роль рятівників у гасінні пожеж. Пожежниками – рятувальниками врятовано значні матеріальні ресурси та людські життя.

Тож, 14 вересня, голова Марківської райдержадміністрації Ігор Дзюба та голова районної ради Андрій Лигута особисто привітали із професійним святом керуючого Марківським міськрайонноим відділом ГУ ДСНС України в Луганській області Олександра Стародубцева та його відповідальних підлеглих працівників.

«У цей день ми вшановуємо всіх тих, хто ризикуючи власним здоров'ям, а іноді й життям, приходить на допомогу людям, які опинилися у небезпеці. Сьогодні ми висловлюємо глибоку подяку ветеранам пожежної охорони,  які присвятили своє життя справі боротьби з вогнем і сьогодні допомагають нам в розв’язанні щоденних проблем. Щиро дякую вам за професіоналізм, мужність, сумлінне виконання службових обов’язків, оперативність і готовність завжди прийти на допомогу, відвернути біду. Нехай на терені мужньої професії Вас не залишає лицарський дух людяності і впевненості у своїх силах. Щастя та добра Вам і Вашим сім’ям!» - підкреслив у привітальному слові Ігор Дзюба. За сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, вагомий особистий внесок у справу захисту населення від пожеж та надзвичайних ситуацій техногенного і природничого характеру та з нагоди Дня рятівника грамотами райдержадміністрації та районної ради були відзначені: пожежний-рятувальник 23-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Луганській області, молодший сержант служби цивільного захисту Сергій Горун, провідний інспектор Марківського міськрайонного відділу Головного управління ДСНС України у Луганській області, лейтенант служби цивільного захисту  Євген Гура, водій автотранспортних засобів рятувального відділення 23-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС України у Луганській області Олександр Скиба, водій 23-ї державної пожежно-рятувальної частини  Головного управління ДСНС України у Луганській області, старшого сержанта служби цивільного захисту Олег Хімій. Також без грамот не лишилися й ветерани цивільної оборони. Відзначення професійного свята рятувальників є державним визнанням неоціненного внеску людей цих мужніх професій - людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист національного багатства, життя людей від вогню та стихії! Зі святом!!!