Прес-центр30 листопада 2018, 13:11

План заходів в умовах введення воєнного стану обговорили на координаційній нараді в райдержадміністрації

Участь у заході взяли представники правоохоронних органів, Марківського об’єднаного військового комісаріату, структурних підрозділів райдержадміністрації, керівники окремих установ та підприємств району.
Голова райдержадміністрації Ігор Дзюба ознайомив присутніх з Указом Президента України Петра Порошенка від 26 листопада 2018 року № 393 «Про введення воєнного стану в Україні». Відповідно до нього, воєнний стан вводиться у Вінницькій, Луганській, Миколаївській, Одеській, Сумській, Харківській, Чернігівській, а також Донецькій, Запорізькій, Херсонській областях та внутрішніх водах України Азово-Керченської акваторії тривалістю 30 діб – із 14 години 00 хвилин 26 листопада 2018 року до 14 години 00 хвилин 26 грудня 2018 року.

У зв’язку з цим, очільник району дав доручення відповідним службам негайно перевірити системи оповіщення, сховища, матеріальне забезпечення, відпрацювати план евакуації населення, в разі загострення військових дій.
Військовий комісар Марківського об'єднаного районного військового комісаріату Юрій Шемякін поінформував присутніх, що часткову мобілізацію буде проведено тільки в разі її оголошення Президентом України.

Також Ігор Дзюба зазначив, що в разі порушень прав людини, пов’язаних із перевищенням повноважень з боку різних структур або неправомірного, на думку громадян, застосування до них обмежень із посиланням на військовий стан, необхідно звертатись до Марківського відділу поліції. Посадовець звернув увагу на важливості розповсюдження такої інформації серед населення.