Прес-центр10 серпня 2017, 14:08

Робоча нарада щодо проведення районної спартакіади

Сьогодні, 10 серпня, в райдержадміністрації відбулася нарада щодо проведення на Марківщині районної спартакіади серед команд колективів фізичної культури району, присвяченої 26-й річниці незалежності України та Дню фізичної культури і спорту. Провів її заступник голови, в. о. голови райдержадміністрації Ігор Копатько. До діалогу та співпраці були запрошені голови сільських рад, представники правоохоронних органів, медицини, військового комісаріату, прикордонного відділу та районної пожежно-рятувальної частини.

Присутні визначилися з датою проведення спартакіади (25 серпня), кількістю команд, що візьмуть участь у ній, та видами спорту. Так, спортсмени Марківщини будуть змагатися у таких видах спорту як перетягування канату, армреслінгу, настільному тенісу, шахах, шашках, міні-футболу, волейболу, гирьовому спорті та легкій атлетиці.

«До участі в спартакіаді необхідно залучити якомога більше сільського населення різного віку, таким чином пропагуючи традиційні види спорту на селі та орієнтуючи підростаюче покоління, що «у здоровому тілі – здоровий дух», – зазначив Ігор Копатько