Прес-центр13 вересня 2017, 20:09

Спільно про головне

На сьогодні актуальним в Україні є питання впровадження реформи децентралізації та добровільного обєднання громад. Вже другий рік в районі проводиться інформаційно-розяснювальна робота, але, як виявилося при зустрічі з населенням, вона потребує удосконалення.

Тому районна влада звернулась за допомогою до спеціалістів Програми розвитку ПРООН та Асоціації органів місцевого самоврядування в Луганській області.

Під головуванням першого заступника голови, в.о. голови райдержадміністрації Сергія Трубіцина відбулась робоча нарада з головами селищної та сільських рад на яку були запрошені: Ірина Склярова - спеціаліст з територіального об’єднання, компонент місцеве самоврядування та реформа децентралізації ПРООН, Олександр Фомберг - залучений експерт з питань надання консультаційних послуг щодо сприяння добровільному процесу об’єднання, Сергій Тихоновський - виконавчий директор Асоціації органів місцевого самоврядування Луганської області, Альберт Зінченко - заступник виконавчого директора Асоціації,  Дмитро Дрожжин - радник директора Луганського центру розвитку місцевого самоврядування.

Присутні мали можливість висловити свою думку щодо добровільного об’єднання громад, обмінювалися знаннями отриманими під час участі в стаді–турах по західним областям. Після тривалого та емоційного обговорення, голови селищної та сільських рад вирішили звернутися до Асоціації органів місцевого самоврядування та Програми ПРООН з проханням надання методично – консультативної допомоги щодо впровадження добровільного об’єднання громад.