Прес-центр2 жовтня 2017, 13:10

Спортолімп Марківщини

30 вересня 2017 року на базі Марківської РКУ ФСК «Нива» відбувся черговий розіграш Чемпіонату Луганської області серед юнаків 2005-2006 років народження. Цього разу суперниками  юних футболістів Марківщини були вихованці Біловодської ДЮСШ. В ході напруженої спортивної боротьби перемогу вибороли представники Марківської ДЮСШ, рахунок 2 – 1. Голами з боку марківчан відзначилися Артем Дзюба та Кирило Білецький.

1 жовтня 2017 року в м. Северодонецьк на міському стадіоні відбувся 17 тур Чемпіонату Луганської області серед любительських команд 2017 між командами «Хімобладнанння» Северодонецьк – «Нива» Марківський р-н. С перших хвилин гри на полі відчувався бійцівський дух та чоловічий характер, жоден з суперників не хотів віддавати перевагу. Наприкінці першого тайму гравці «Хімобладнання» відкрили рахунок, але через хвилину марківчани зрівняли його, голом відзначився нападник «Ниви» Володимир Метасьов. На 15-ти хвилинну перерву команди пішли відпочивати з нічийним рахунком. В ході гри, наприкінці другого тайму, гравцям «Хімобладнання» вдалося переломити гру та відправити м’яча до сітки воріт марківчан. Кінечний рахунок матчу 2 -1 на користь гравців із м. Северодонецька. В даному матчі дебютував після довгої перерви воротар, ветеран марківського футболу Олександр Косенко, який неодноразово зберіг ворота від постійного пресингу та атак опонентів.