Прес-центр12 квітня 2018, 10:04

У районі стартувала весняна акція з благоустрою територій

Готовність Марківського комунального підприємства «Марківський комунальник» до проведення робіт з благоустрою селища особисто перевірив голова райдержадміністрації Ігор Дзюба. Особливо його цікавив стан техніки, яка буде задіяна у вивезенні сміття та інших роботах з благоустрою.

За словами очільника вищевказаного підприємства Віталія Скиртача, наразі працівники підприємства дбають про налагодження техніки, що буде використовуватися у роботах за чистоту довкілля. У вивозі сміття будуть задіяні два трактори. Також працівники Марківського комунальника розпочали роботи з заміни вуличних ліхтарів по селищу Марківка.

Нагадаємо, що традиційно протягом квітня-травня проводиться всеукраїнська акція «За чисте довкілля». В рамках цієї акції, в районі планується здійснення ряд заходів з ліквідації несанкціонованих сміттєзвалищ, приведення до належного санітарного стану, прилеглих адмінбудівель, територій, парків, скверів, дитячих та спортивних майданчиків, вулиць, доріг, тротуарів, об’єктів масового перебування та відпочинку людей.

«Особлива увага буде приділена озелененню населених пунктів», – зазначив голова райдержадміністрації Ігор Дзюба. Він дав особисте доручення селищній раді придбати у необхідній кількості квіти та саджанці дерев, які будуть висаджені 21 квітня до Дня довкілля.

Масштабні акції за чисте довкілля пройдуть й на територіях всіх сільських рад.

 Закликаємо колективи підприємств, установ і організацій, небайдужих громадян взяти активну участь у заходах з благоустрою. Зробимо нашу Марківщину чистою та гарною!