Прес-центр27 червня 2019, 08:06

Участь голови Марківської райдержадміністрації Ігоря Дзюби в урочистостях з нагоди випускного балу - 2019

Випускний вечір – це перша сходинка у доросле життя, визначна подія в житті кожної людини. Для випускників шкільний період завершився, відкриваються можливості вибору професії, втілення найкращих задумів і мрій.

26 червня, на свято до випускників у районний Будинок культури наповнений урочистим настроєм та неприхованим хвилюванням, завітали голова Марківської районної державної адміністрації Ігор Дзюба, голова районної ради  Андрій Лигута, начальник відділу освіти райдержадміністрації Анатолій Бородавка, вчителі, батьки, гості, де відбулось зворушливе прощання зі школою – випускний бал-2019.

У вітальних теплих словах почесних гостей, директора, класних керівників, вчителів, батьків до випускників були щирі настанови на майбутнє, побажання зробити вдалий вибір майбутньої професії, пам’ятати вчителів та батьків, які пліч-о-пліч йшли з ними всі одинадцять років до омріяного випускного балу. Багато добрих слів чули випускники на свою адресу – усі вони об’єднані побажаннями успіху, росту, щастя, а насамперед – людяності, про яку ніколи не можна забувати.

 «Дорогі випускники! Сьогодні ви вирушаєте у самостійне доросле життя. Нехай цей шлях буде щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаємо вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій!»,- так зворушливо звучали напутні слова на адресу випускників від очільника району Ігоря Дзюби.

Під час урочистої частини випуску, відзначили срібних медалістів – Тетяну Красноруцьку, Володимира Касьянова, Юлію Мурліну, випускників за активну участь в районних, обласних та всеукраїнських заходах, олімпіадах  та змаганнях нагородили грамотами.

Вже колишні учні успішно здали випускні екзамени та здобули повну загальну середню освіту. Цього вечора вони отримали свідоцтва з рук директора рідного навчального закладу Лариси Єфіменко та почесних гостей.

Випускники щиро дякували всім, хто навчав, турбувався про них, створював затишок протягом усього періоду навчання, подарувавши незабутнє свято для всіх присутніх гостей, вчителів, батьків, рідних.

Тож щасливої вам дороги у майбутнє, доросле життя, шановні випускники 2019 року!