Прес-центр10 квітня 2019, 15:04

Урочисті проводи призовників Марківського району до лав Збройних сил України

Служба в Армії – це школа мужності, хоробрості і стійкості, особливого гартування волі та характеру, які залишаються у людини на все життя.

 Сьогодні, 10 квітня, в Марківській школі естетичного виховання  відбулися урочисті проводи призовників району до лав  Української армії

ГАЙДАШ ОЛЕКСАНДР ВІКТОРОВИЧ (ПРОСЯНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА)

УЛЬЧЕНКО АНТОН ВІКТОРОВИЧ (КАБИЧІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА)

БРЮХОАЕЦЬКИЙ ОЛЕКСАНДР СЕРГІЙОВИЧ (КРАСНОПІЛЬСЬКА СІЛЬСКА РАДА)

БУТКОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСАНДРОВИЧ (КРИЗЬКА СІЛЬСЬКА РАДА)

ШУЛІКА КОСТЯНТИН ОЛЕКСАНДРОВИЧ (СИЧАНСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА)

Цього теплого весняного дня щоб провести хлопців в залі зібралися батьки, родичі, друзі тих, хто через кілька днів виконуватиме почесний обов’язок перед державою і поповнить ряди захисників нашої Вітчизни.

              Дана подія  -  завжди хвилююча і водночас урочиста мить: для призовників – знаменна початком служби у Збройних Силах України, а у батьків -  викликає почуття гордості і радості за своїх синів, за те, що виростили їх, і сьогодні Батьківщина довіряє їм найдорожче – берегти мир і спокій рідної землі.

Відкрив захід військовий комісар Марківського об’єднаного районного військового комісаріату, підполковник Юрій Шемякін огололосив Указ Президента України №22/2019 «Про строкову військову службу» підкресливши, що   - незабаром кожен з призовників вирушить у військову частину, туди, де кують військову  дисципліну, де стають справжніми чоловіками, де гартується дух нації. У ці тривожні та нелегкі часи нашій Батьківщині потрібен захист і надійний тил.

              Привітати юнаків завітали перший заступник голови Марківської районної державної адміністрації Олена Цовма, заступник голови районної ради Галина Худик,  які побажали юнакам міцного здоров’я, успіхів, з честю виконати почесний обов’язок громадянина України, змужнілими і здоровими повернутися додому.

«Служба у Збройних Силах нашої держави є відповідальною і почесною місією. Перед вами нелегке випробування, але саме армія допоможе вам зміцнити свій дух і тіло. Це перше найважче випробування в вашому житті, випробування на зрілість, мужність, твердість характеру, а ще армія – це школа справжньої чоловічої дружби та взаємоповаги. Впевнений, що перебування в армії надасть вам впевненості, мужності та підвищення фізичного стану. Нехай той час, який ви проведете на службі, не пройде для вас марно! Бажаю, щоб ви неодмінно збагатились новими знаннями і обов’язково новими друзями» - наголосив у своєму привітальному зверненні заступник голови ГО «Марківська районна організація Української спілки ветеранів Афганістану(воїнів – інтернаціоналістів) Віктор Андрієнко.          

         Хвилюючі слова від імені батьків, сини яких ідуть в армію, прозвучали з уст матері одного із них Ірини Шуліки.  Вона висловила надію, щоб сини через рік служби повернулися живими та здоровими до рідної домівки, щоб у щоденному армійському житті їх оберігала материнська молитва та зігрівали спогади про батьківську домівку.

        У ході урочистостей новобранців вітали голови сільських рад й вручили подарунки.

Чудовий музичний подарунок для всіх присутніх підготували вихованці школи естетичного виховання та їх викладачі, Анна Тішаєва та Максим Конюхов.

          Сьогоднішні призовники були головними героями свята, а завтра всі, як один, одягнуть військову форму і стануть справжніми  солдатами.

Щасливої дороги та доброї служби!