Прес-центр29 грудня 2018, 08:12

Урочистості з нагоди святкування Нового року

Не лише діти, а кожен з нас, незалежно від віку, вірить у диво. Особливо в цей святковий час, який починається ще зі Святого Миколая та завершується аж Водохрещем. Новорічна ніч переповнює наші серця радістю, вірою, надією.

Традиційно, напередодні святкування Нового року, численна Марківська громада збирається на площі біля райдержадміністрації, біля головної ялинки району на урочисті заходи з нагоди свята. Зі словами привітання, підсумовуючи минулий рік до громади звернулися голова Марківської райдержадміністрації Ігор Дзюба та голова районної ради Андрій Лигута. «Відходить в історію 2018 рік. Рік, що минає -  збагатив нас новим досвідом, відкрив перед нами перспективи для нашого майбутнього. Тож нехай 2019 рік стане таким, яким Ви хочете його бачити: щедрим на цікаві плани та творчі успіхи, нові перемоги і позитивні результати! Нехай кожному з Вас він принесе віру  у правильність обраної мети та енергію для її досягнення!» - наголосив у зверненні очільник району.

Далі на площі розгорнулося справжнє казкове дійство. Протягом всього вечора до уваги присутніх лунали яскраві номери святкової програми у виконанні аматорів художньої самодіяльності району. Всі бажаючі дітлахи мали змогу взяти участь у різноманітних конкурсах, підготовлених відділом молоді та спорту райдержадміністрації, працівниками ФСК «Нива» та ДЮСШ. Дід мороз та снігуронька не шкодували солодощів для найактивніших знавців віршів. Весела малеча не давала проходу казковим героям, які прогулювались площею пропонуючи зробити пам’ятне фото. Веселий натовп із задоволенням розважався біля новорічної красуні. Святкову атмосферу не зіпсував навіть морозець, який посилювався щохвилини.