Прес-центр28 листопада 2018, 15:11

В районі розпочата імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу

Збереження стабільної епізоотичної ситуації зі сказу на території Марківського району знаходиться під постійним контролем голови райдержадміністрації Ігоря Дзюби. Основне місце у боротьбі зі сказом займає пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин, ефективність якої доведена як в експериментальних, так і в польових умовах.

28 листопада поточного року відповідно до рішення Державної районної надзвичайної протиепізоотичної комісії, що створена при райдержадміністрації, керуючись наказом Головного управління Держпродспоживслужби в Луганській області працівниками територіального органу вищевказаного управління Марківського району спільно з єгерською службою ДП «Біловодське лісомисливське господарство», органами місцевого самоврядування та спеціалістами в галузі мисливства розпочата пероральна імунізація диких м’ясоїдних тварин проти сказу шляхом наземного розподілу вакциновмісних препаратів.

За словами фахівців, запорукою ефективності пероральної імунізації диких тварин проти сказу є одночасне її проведення на запланованій площі, яка на Марківщині наразі становить 700 км2.