Прес-центр19 cічня 2018, 08:01

Відбулась першість з міні - футболу

Святкування 75 річниці визволення Марківщини від німецько-фашиських загарбників триває.18 січня на базі дитячо – юнацької спортивної школи відбулась першість з міні – футболу серед учнів 10 – 11 класів.

Учасниками змагань стали команди Марківської та Бондарівської гімназії, Кризької, Сичанської, Курячівської та Краснопільської шкіл.

Привітали юних спортсменів заступник голови райдержадміністрації Ігор Копатько, заступник голови районної ради Галина Худик та начальник відділу освіти Анатолій Бородавка.

За підсумками всіх матчів володарем Кубку стала команда Марківської гімназії, на другому місці команда Бондарівської гімназії, почесне третє місце зайняли футболісти Сичанського навчального закладу.

Переможці та призери отримали грамоти та медали від райдержадміністрації та районної ради.

Дипломами були відзначені й кращі гравці першості: Максим Гурин та Данило Котілевський.

Дякуємо за участь всім командам і вітаємо переможців!