Прес-центр5 жовтня 2017, 15:10

Змагання учнівської молоді

Сьогодні на селищному стадіоні «Нива» відбулась районна спартакіада серед учнівської молоді, присвячена Дню захисника України та дню Українського козацтва. Взяли участь в змаганнях команди 12 загальноосвітніх закладів та Марківського професійного аграрного ліцею.

Привітали спортсменів заступник голови райдержадміністрації Ігор Копатько, начальник відділу освіти Анатолій Бородавка, начальник відділу молоді та спорту Павло Якимчук. Вони побажали здоров’я, наснаги та перемоги.

Були представлені такі види спорту: біг на 60, 800, 1000 м., стрибки в довжину з розбігу, естафета 4 х 100м, міні – футбол.

Протягом чотирьох годин, не дивлячись на осінню дощову погоду, учні змагалися, демонструючи свої сили, витривалість, бажання здобути для своєї команди перемогу.

За результатами змагань з кожного виду спорту, грамотами та медалями райдержадміністрації та районної ради були нагородженні переможці та призери. Також були підведені підсумки загально командних місць.

Серед команд 7-9 класів перше місце зайняли спортсмени Курячівської ЗОШ І-ІІ ст., на другому місці – команда Ліснополянської ЗОШ І-ІІІ ст., а третє почесне місце – Бондарівська гімназія.

Серед команд 10-11 класів переможцями стали представники Бондарівської гімназії, на другому місці команда Марківської гімназії, а третє місце зайняли спортсмени Кабичівської ЗОШ І-ІІІ ст.

За зайняті перші місця команди отримали Кубки та грамоти.

Якщо змагання з легкої атлетики пройшли при хмарній погоді, юним футболістам довелося під дощем виборювати звання кращі. Проведення пенальті вирішило остаточні результати: перше місце зайняла команда Марківської гімназії, на другому спортсмени Курячівської ЗОШ І-ІІ ст., а третє місце зайняла команда Бондарівської гімназії.

Ми вітаємо всіх учасників районної шкільної спартакіади з новими спортивними досягненнями, бажаємо здоров’я і відмінного навчання!!!