Прес-центр13 cічня 2020, 09:01

Звернення в. о. голови Марківської райдержадміністрації Олени Цовми з нагоди 77 річниці визволення Марківщини від німецько-фашистських загарбників

Шановні жителі району!

13 січня 1943 року Марківщина була остаточно звільнена від нацистських окупантів. У цей день фронт Другої світової війни покинув наш мальовничий куточок. В той історичний для нас момент мир ще не настав, на долю наших земляків чекало чимало випробувань історією, однак Перемога наближалася з кожною хвилиною.

З того пам’ятного дня минуло вже 77 роки.

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках, хто метр за метром, село за селом звільняв Україну від ворога, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув за Батьківщину, за свободу нашого краю.  Схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв, які подарували нам право вільно жити на рідній землі.

Цінуймо мир, бережімо стабільність в країні, зміцнюймо єдність і злагоду, не забуваймо тих, хто боронить наш мир та спокій на Східному фронті! Вклонімося ще живим ветеранам Другої світової та помолімося за упокій тих Героїв, які 77 роки тому вибороли для нас майбутнє!

Їх подвиг – безцінний. Світла пам’ять полеглим і слава Україні!