Виступи керівництва

16 липня 2020, 15:46

Шановні бухгалтери Марківщини!

 

         Щиросердечно вітаю вас з професійним святом - Днем бухгалтера України. Поява цього професійного свята - це заслужене визнання значного внеску працівників бухгалтерських служб у розвиток фінансово-господарської діяльності підприємств, установ і організацій та відповідно зростання національної економіки.

Докладніше >>
21 травня 2020, 15:43

Шановні жителі Марківщини!

 

 У ці травневі дні європейське співтовариство відзначає День Європи.
Україна, що знаходиться практично в центрі Європейського континенту, останніми роками зробила значні кроки для вступу до європейського співтовариства.

Докладніше >>
21 травня 2020, 15:39

9 травня весь український народ урочисто відзначає 75-ту річницю Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, яка увійшла майже в кожен дім, в кожну сім’ю, принесла мільйонам величезні страждання і муки, і в той же час стала найяскравішим прикладом відданості своєму народові, жертовності й любові до своєї Вітчизни.

Докладніше >>
21 травня 2020, 15:35

26 квітня 2020 року минає 34 роки після катастрофи на четвертому енергоблоці ЧАЕС. Цю катастрофу вважають найбільшою за всю історію ядерної енергетики, як за кількістю загиблих і постраждалих людей, так і за економічними збитками.

Докладніше >>
21 травня 2020, 15:34

Шановні жителі Марківщини!

Прийміть найщиріші вітання з найвеличнішим святом всіх християн світу – Воскресінням Христовим!

Великдень – одне з найулюбленіших свят українців. Після святкової літургії у храмі, за столом збирається вся родина, аби відзначити Світле Христове Воскресіння.

Докладніше >>