Відділ економічного розвитку і торгівлі Марківської райдержадміністрації повідомляє

Відділ економічного розвитку і торгівлі Марківської райдержадміністрації повідомляє, що ТОВ «Екотехнік Україна груп» - дочірня компанія чеського підприємства «Екотехнік» займається проектними та інженерними рішеннями, які сфокусовані на виробництві сонячної енергії.

Використовуючи європейський досвід, компанія виробляє обладнання для сонячних станцій. На території України спроектовано та розроблено проекти для будівництва сонячних станцій загальною потужністю 135 МВт.

Сонячні електростанції - одна з найбільш універсальних систем енергопостачання, оскільки вони дають можливість продавати електроенергію в загальну електричну мережу через механізм «зелений тариф», також використовувати її для власних потреб як постійно, так і з акумулюванням для використання в період відсутності електроенергії в загальній електричній мережі.

Для будівництва сонячної електростанції потрібно використовувати наявну інфраструктуру, що дозволяє зменшити капітальні затрати та прискорити терміни будівництва (дахи, стіни споруд, вільні земельні ділянки тощо). Застосування обладнання (сонячні панелі, інвертора) допомагає отримувати додаткові кіловати з кожного квадратного метра поверхні, тим самим сприяє енергетичній незалежності від централізованих енергоносіїв.

Сонячна електростанція працює повністю автоматично, не потребує додаткового технічного персоналу та значних витрат на обслуговування, не відволікає власника від основної господарської діяльності, дає можливість, як економити на споживанні електроенергії, так і заробляти завдяки механізму «зелений тариф».

Разом із тим повідомляємо, що більш детальнішу інформацію можна отримати за посиланням https://ekotechnik.in.ua, телефоном (050) 477 23 90 та електронною поштою lavrik_v@ukr.net.