Оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади

Відділ культури, молоді та спорту Марківської райдержадміністрації оголошує конкурс на посаду директора Марківського районного Будинку культури.

Особа, яка бере участь у конкурсі, подає такі документи:

Заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;
Автобіографія;
Копія документа, що посвідчує особу
Копія документа про про вищу освіту;
Два рекомендаційні листи довільної форми;
Мотиваційний лист довільної форми.

 

Вимоги до кандидата:

 

Директором районного будинку культури може бути особа, яка має вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше 3 років, володіє державною мовою та здатна за своїми діловими та моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки та представити презентацію проекту програми розвитку закладу культури на один і п’ять років.

          Зазначені документи подаються особисто або надсилаються за адресою: вул. Центральна, 2, смт Марківка, 92400 чи на електронну адресу markivka.viddil.kyltyru@ukr.net.

     Приймання документів для участі в конкурсі розпочинається з дня опублікування упродовж 30 днів. Термін подання заяв до 09 квітня 2020 року включно.

     Перелік документів є вичерпним. Особа може надати інші документи, які на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

    Особа, яка подає документи, відповідає за достовірність поданої інформації.