Прес-центр31 березня 2020, 10:03

Рекомендації керівникам ОСББ, ЖБК на час карантину

До уваги керівників ОСББ, ЖБК!

На час карантину:

 * Поінформуйте мешканців про карантин та умови убезпечення від розповсюдження вірусу. Розмістіть в під’їздах чи біля них плакати з інформацію про те, як себе поводити.

 * Запровадьте періодичну дезінфекцію будинку: миття кабіни ліфту, першого поверху, ручок вхідних дверей, перил сходів тощо.

 * Забезпечте заходами захисту прибиральників та двірників.

 * За можливості обмежте доступ мешканців до дитячих та спортивних майданчиків

 * Комунікуйте з мешканцями, які можуть потребувати сторонньої допомоги (одинокі люди літнього віку, важкохворі люди тощо), уточніть чи потребують вони допомоги і за можливості допоможіть самостійно або передайте інформацію органу місцевого самоврядування чи в місцевий штаб/волонтерську організацію, які опікуються цим питанням

 * Підтримуйте зв’язок з органом місцевого самоврядування та штабами підтримки для координації спільних зусиль та обміну оперативною інформацією.

 * Використовуйте систему електронної комунікації (врядування) в будинку, яка дозволить звузити необхідність особистого спілкування співвласників та дозволить підтримати комунікацію і зберегти позитивний емоційний клімат в будинку. Наприклад,

 * ОСББ Онлайн - https://osbb-online.com/

 * ОСББ 365 - https://osbb365.com/

 * Мій дім онлайн - https://miydimonline.com.ua/

 * iDom.ua - https://idom.ua/

 * Моє ОСББ - https://moeosbb.com/

 * Мій Арт-Офіс - https://art-office.com.ua/