Прес-центр5 грудня 2018, 14:12

Сьогодні на Марківщині відбувся розіграш районного Кубку з міні-футболу

Сьогодні на Марківщині відбувся розіграш районного Кубку з міні-футболу серед учнів 2-4 та 10-11 класів закладів загально середньої освіти Марківського району, присвячений Дню Збройних Сил України.

У першій з названих віковій групі за перемогу змагалися команди з Бондарівської та Марківської гімназій, Ліснополянської, Караван-Солодківської, Кризької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Курячівської ЗОШ І-ІІ ступенів та Марківської ЗОШ І-ІІ ступенів №1. Серед учнів старших класів, на футбольному полі зустрілися команди Марківської та Бондарівської гімназій, Сичанської, Краснопільської, Кризької, Ліснополянської ЗОШ І-ІІІ ступенів і  Марківського професійного аграрного ліцею.

Привітали учасників спортивних баталій голова райдержадміністрації Ігор Дзюба, заступник голови районної ради Галина Худик, начальники відділів освіти, молоді та спорту райдержадміністрації відповідно Анатолій Бородавка і Павло Якимчук, завідуюча районним методичним кабінетом Світлана Босенко.

У змаганнях серед учнів 2-4 класів третє місце посіли учні Марківської ЗОШ І-ІІ ступенів №1, друге – курячани, а перемогу здобули хлопчаки з Марківської гімназії.

У старшій групі, за  результатами гарячих спортивних баталій, місця розподілилися наступним чином: третіми стала збірна Сичанської ЗОШ І-ІІІ ступенів, друге місце посіли спортсмени з Марківської гімназії, а перше – вибороли бондаряни.

Переможці нагороджені Кубками та медалями, а  команди призери отримали грамоти райдержадміністрації та районної ради та медалі. Також районними відзнаками були відзначені кращі гравці змагань.